Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas

Kovo 7 dieną Kašonių bendruomenės namuose vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui ir Lietuvos poeto, dramaturgo, vertėjo, akademiko, visuomenės veikėjo Justino Marcinkevičiaus 90-osioms gimimo metinėms paminėti.
Renginys prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Pirmieji savo pasirodymu visus maloniai nustebino mažiausieji renginio dalyviai Indrė, Jūratė ir Emilis, kurie skaitė Justino Marcinkevičiaus eiles.
Prisiminus kraštietį Justiną Marcinkevičių, renginį tęsė Jiezno muzikos mokyklos kapela, vadovaujama Danguolės Smalskienės ir Jevgenijos Babikovos. Vakarą gera nuotaika nuspalvino linksmas ir sąmojingas spektaklis Juozo-Tumo Vaižganto ,,Žemės ar moters“, kurį pastatė Naujosios Ūtos mėgėjų teatro ,,Vėtrungė“ kolektyvas, vadovaujamas Anelės Lukjančiuk.
Malonu, kad į šventę atvyko ir susirinkusius su švente pasveikino Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė. Jos kartu su bendruomenės pirmininku Daliumi Kabašinsku įteikė medalius ir diplomus šaškių varžybų, vykusių vasario 29 dieną, nugalėtojams.
Su Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiu.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas