Dar viena vaikų užimtumo diena Kašonių bibliotekoje

Pode ser uma imagem de 8 pessoas, pessoas em pé, árvore e ao ar livre
Dar viena vaikų užimtumo diena Kašonių bibliotekoje.
Kaip ir buvome planavę, pirmiausiai nuvykome į Daukantų kaimą, kur mūsų laukė bitininkas, buvusio Daukantų palivarko savininkas Bronius Palionis. Jis ne tik papasakojo apie bites, parodė, kaip kopinėjamas medus, kaip jis išsukamas, bet ir pavaišino šviežiu medumi su naminiu sūriu ir agurkais. Po to nusileidome į keturių šimtų metų senumo rūsy, kuriame grafai Pacai laikydavo vyną.

Iš Daukantų kaimo pėsčiomis, dainuodami patraukėme į Pelekonių kaimą. Čia tvarkėme Pelekonių I piliakalnį. Padirbėję apsilankėme Onutės Jieznienės sodyboje. Onutė mūsų laukė su iškeptu šviežių bulvių kūgeliu. Pasistiprinę žaidėme strateginius žaidimus.

Pode ser uma imagem de 8 pessoas, pessoas em pé e ao ar livre Pode ser uma imagem de uma ou mais pessoas, pessoas em pé e ao ar livre Pode ser uma imagem de 9 pessoas, pessoas em pé e ao ar livre Pode ser uma imagem de 5 pessoas, pessoas em pé, área interna e parede de tijolos Pode ser uma imagem de 7 pessoas, pessoas em pé, ao ar livre e árvore Pode ser uma imagem de 1 pessoa, criança, em pé, ao ar livre e árvore Pode ser uma imagem de 3 pessoas, pessoas sentadas, ao ar livre e área interna Pode ser uma imagem de 1 pessoa, em pé, ao ar livre e árvore Pode ser uma imagem de 2 pessoas, criança, pessoas sentadas, comida e área interna