Jiezno seniūnijos bendruomenės Lietuvos himną giedojo ant Dukurnonių piliakalnio

himnas_2020_7.jpghimnas_2020_1.jpg

Atsižvelgdami į karantino sąlygas ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, Lietuvos himną giedoti Jiezno, Dukurnonių ir Kašonių bendruomenės, jaunieji šauliai ir Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras persikėlė į vieną gražiausių Jiezno seniūnijos kampelį - Dukurnonis, kur galima laikytis saugaus atstumo ir taip pat jausti bendrystę bei būti drauge.
Sugiedojus himną, piliakalnio papėdėje, vyko gražus koncertas. Visos bendruomenės paruošė programas.
Kašonių bibliotekoje stovyklaujantys vaikai, vadovaujami Romutės, dainavo ir šoko, Dukurnonių moterys padainavo tik šiam kraštui būdingas dainas, na, o Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro folklorinis ansamblis, vadovaujamo Ingridos, dainavo patriotines ir liaudies dainas, kurioms pritarė visi susirinkę.
Po programos Dukurnonių bendruomenės pirmininkė Vida visus pakvietė į Dukurnonių bendruomenės namus. Čia dukurnoniškės moterys vaišino krosnyje keptomis bandomis.
Vyko viktorina apie Sobuvos ir Dukurnonių kraštą. Į komandas susiskirstę dalyviai gerai pažinojo savo kraštą, todėl nesunkiai atsakinėjo į klausimus. Laimėjo dukurnoniškių komanda „ Romai ".
Dar ilgai susirinkusi bendruomenių nariai dainavo, šoko, dalijosi įspūdžiais.

himnas_2020_13.jpghimnas_2020_16.jpghimnas_2020_17.jpghimnas_2020_19.jpghimnas_2020_4.jpghimnas_2020_3.jpghimnas_2020_2.jpg